יש אחות בקהל?

בקיבוץ רביבים בנגב בו אני משמש כרופא מתפנה בקרוב משרת אח / אחות.
מדובר במרפאה נעימה ואינטימית עם צוות דינאמי במרחק 30 דקות מבאר שבע..
אנו מחפשים אחות שתצטרף אל המשפוחה.
קיימת אפשרות (ואפילו רצוי) למגורים בקיבוץ.
המרפאה נעימה, יפהיפיה, מאורגנת ומסודרת, ותפקיד האחות במרפאה זו הוא תפקיד אחות ספר. מעבר לעבודה הרגילה של אחות מבוצעת גם עבודה רפואית עצמאית – בדיקת חולים, קביעת אבחנה וטיפול – תחת הדרכה וליווי צמודים שלי. בנוסף, עוסקות האחיות במתן שירות טיפת חלב ומעקב אחר נשים הרות וילדים, רפואה מונעת, הזמנת וחלוקת תרופות, טיפול פליאטיבי ועוד המון המון.
העבודה אינה כוללת תורנויות לילה ושבת – אלא עבודה בשעות היום בלבד ואחת לשבוע אחר הצהריים.

המרפאה מתמקדת ברפואה מניעתית, באווירה אישית ואינטימית והטיפול הוא באוכלוסייה מגוונת של אנשי קיבוץ ותושבי ישוב קהילתי צעיר מהסביבה.
אנו מעודדים לימודים והכשרה מתמידים, ומאפשרים יציאה לקורסים קצרים ולימודים ארוכים. אני מחוייב להתקדמות והשכלה מתמשכת של האחיות השותפות שלי, אנו בעצם זקוקים לאחות בגלל יציאה של שתי אחיות מהצוות שלי לקורס על בסיסי במיילדות.

שעות העבודה גמישות.

באיזור הטבת מס משמעותית.

בנוסף לעבודה הרגילה מתבצעת במרפאה הוראה פעילה של סטודנטים לרפואה, (כן – גם האחיות מלמדות את הסטודנטים שלי), ישיבות אקדמיות, לימודים משותפים, ופעילות מחקרית ענפה.

אני מנצל את הבמה הזו מאחר ואנו מחפשים את השותף או השותפה המושלמים למשפחה. אחות עמה נוכל ללמוד ולצמוח, לטפל במטופלים ולהבריא בעצמנו.

nurse spyglass

אם אתם מכירים מועמדים – אנא העבירו אליהם את נוסח ההודעה, או, קישור אל הבלוג, ניתן ואפילו רצוי ליצור איתי קשר בעניין ב docurel בג'ימייל.

קטגוריות: כללי | מאת: assi | פורסם: 6 בפברואר 2013 9:36 |

הוסף תגובה »

הוסף תגובה.

פיד RSS לתגובות בפוסט. טראקבק

הוסף תגובה !