אודות

אסי סיקורל, אב לארבעה, נשוי לאחת והיחידה, תושב הנגב, רופא של אנשים, משפחות וקהילות.
בוגר הפקולטה לרפואה באוניברסיטת בן גוריון, בעל תואר שני בניהול מערכות בריאות, מומחה ברפואת המשפחה, בוגר התכנית לרפואה אינטגרטיבית באוניברסיטת טוסון אריזונה.
מלמד רפואה בבית הספר לרפואה בינלאומית של אוניברסיטת בן גוריון בשיתוף עם אוניברסיטת קולומביה ניו יורק.
מנהל היל"ה היחידה להעצמת הבריאות – יחידה המשלבת רפואה מערבית ורפואה משלימה, שפועלת מתוך הקהילה בנגב ולמענה.

רפואה היא מעשה של חמלה ונתינה, מאדם לחברו, מקהילה לפרט, ומחברה לחולים שבה. רפואה טובה פועלת בכל המישורים מרמת התא הבודד ועד רמת הקהילה והחברה. רופא זוכה לשפר את העולם, לתקן, ולהפחית סבל מדי יום. זכות זו היא מחוייבות לפעולה, לתיקון עולם, לאקטיביזם ברמת הפרט וברמת החברה.
רפואה אינטגרטיבית כוללנית משלבת כלים מתחומים שונים לטיפול, ריפוי והפחתת סבל. רפואת משפחה אינטגרטיבית שואפת למנוע חולי באמצעות אורח חיים בריא, חיזוק הסביבה והקהילה, ולטפל בחולי וסבל בכל אמצעי שהוכח כיעיל אם מתחום הרפואה המשלימה או הרפואה המערבית.

 

ליצירת קשר – ניתן למלא את הטופס למטה ונחזור אליכם בהקדם.

תגובות ושאלות יתקבלו בברכה.

* indicates required field
קטגוריות: | מאת: assi | פורסם: 14 באוקטובר 2011 1:41 |

2 תגובות »

 1. שלום אסי,
  אני רוצה להודות לך על הפוסט שלדידי הבהיר מאוד את הנושא ואת עמדתך האישית. לצערי הרב, ויש לי עוד כמה שותפים לצער זה, הדיון בנושא מצב הרפואה בארץ, זוהם בצורה שמקשה ביותר על כל דיון עניני. אני רואה בפוסט שלך צעד מאוד חיובי לכיוון הבהרת המצב.
  יש לי הרבה מאוד כעס על הצד של הממשלה בדיון. יש לי כעס גדול על הממשלה ברוב הנושאים העומדים על הפרק, כך שאין בזה חדש וזה אפילו צפוי. אני חונכתי כי כל אחד מאיתנו נושא את "שרביט המדינה" בילקוטו ומוטלת עליו אחריות אישית לפעול לשיפור מצב הכלל ככל יכולתו. היום אני חש (ותקן אותי אם אני טועה, כי האנשים המנסים לפעול בדרך זו, הולכים ומתמעטים. אני עדיין מצפה שגם הציבור שאתה נמנה עליו ימשיך לפעול בדרך זו.
  איני נאיבי, ואיני מצפה שלכו בקו שממשלה משרטטת ואתה תיארת אותו יפה בפוסט, אך אני מצפה כי מעבר לתיאור המצב, תציעו הצעות אמיתיות ורציניות לשיפור המצב, לפחות כבסיס לדיון. עד כה לא קיבלתי מהצד שלכם רק טרוניות שמשלמים כם פחות מלעוזרת. אני מבין שאתם ממורמרים, כולנו ממורמרים ואתם ממורמרים בצדק. אני קורא לכם, לנסות ולהדבר עם הציבור, ללא עזרת הממשלה, באומץ וביושר כדי שלפחות אנחנו נוכל להבין זה את זה.
  אשמח תגובה, פרופ' עמוס ישראלי.

  תגובה מאת: עמוס ישראלי | פורסם ביום: 20 בנובמבר 2011 | בשעה: 10:29

 2. שלום רבדר' אסי סיקורל,

  שמי ליאת ארד אחות במקצועי רכזת הדרכה במערך האחיות במאוחדת,
  בימים אלה התחלתי בכתיבת בלוג במסגרת משימת חובה בלימודי לתואר שני בחינוך במגמת תקשוב ולמידה. בחיפושי אחר בלוגים מקצועיים בתחום רפואת הקהילה הגעתי לבלוג שלך, התרשמתי עמוקות מהתכנים ויותר מכך מהאישיות המקצועית הרב גונית והרגישה הקורנת מהם. יישר כח על עבודתך. מקווה להזמינך להרצאה/ות בעתיד במסגרת תוכנית ההכשרה המועברות לאחיות במאוחדת.
  מזמינה אותך לעיין ולהגיב בבלוג שלי שכרגע הוא בתחילת דרכו.
  http://liat62.blogspot.com/
  בברכה ליאת

  תגובה מאת: ליאת ארד | פורסם ביום: 24 במאי 2012 | בשעה: 18:38

פיד RSS לתגובות בפוסט.

הוסף תגובה !